« Older Entries

6 paź 2016

Powraca…


Rok przerwy dodał nam skrzydeł. Pozwolił na reorganizację, dał przestrzeń dla nowych pomysłów, napełnił tęsknotą za Navigatoria Adventure Race… Powołaliśmy do życia spółkę, zorganizowaliśmy z powodzeniem nowe imprezy – rozwijamy się dalej, dla Was i dzięki Wam! Dziękujemy za cierpliwość… a teraz bierzcie się do roboty i zacznijcie trenować bo już na początku czerwca (2-4.06.2017) czeka Was przygoda, której nie zapomnicie!!!

NAR 2017 to dwie trasy, wypełnione misterną przeplatanką dyscyplin, zadań specjalnych i zaskakujących zwrotów akcji, zafundowanych przez wymagający teren i niebanalną nawigację.

Trasa Master – start w zespołach 2-osobowych, co najmniej 200 km do przebycia pieszo, rowerem, kajakiem i na rolkach, wymagające zadania specjalne i masa punktów kontrolnych do odnalezienia – jesteście gotowi?

Trasa Speed - start w zespołach 2-osobowych, około 80 km przygody do pokonania na pełnych obrotach, pobiegacie, pojeździcie na rowerach i powiosłujecie, to wszystko okraszone zadaniami specjalnymi – podoba się?

Dodatkowo przygotujemy Trasę Rodzinną – 5 km wspaniałej zabawy na orientację dla całej rodziny! Doskonały wybór dla aktywnych kibiców.

Więcej informacji i nowa strona internetowa już wkrótce!autor: raphel

25 lut 2016

Przerwa w 2016


Odpowiednio zaplanowany odpoczynek to klucz do uzyskania optymalnych efektów treningowych. Zgodnie z tą zasadą jako organizatorzy Navigatoria Adventure Race musimy w 2016 roku zrobić sobie przerwę. Powodów jest kilka, ale najważniejszy jest jeden. Chcemy zebrać siły i środki, aby w 2017 zaskoczyć wszystkich! Nie martwcie się zatem zbytnio – Wasz ulubiony rajd powróci i to z podwójną mocą. Trenujcie, promujcie i oczekujcie. Przepraszamy tych, którzy już kupili specjalnie nowy rower, dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość. W międzyczasie oczywiście nie będziemy leniuchować – śledźcie naszego FB oraz www, aby być na bieżąco z wszystkimi naszymi wydarzeniami!autor: Marcin Szulc

28 maj 2015

Już po wszystkim!


Dziękujęmy raz jeszcze wszystkim uczestnikom oraz partnerom imprezy! Mamy nadzieję, że zgodnie z naszą obietnicą doświadczyliście prawdziwej przygody. Gratulujemy wszystkim, którym udało się ukończyć regulaminowo trasę w limicie czasu, a tym którym zabrakło mniej lub więcej, życzymy powodzenia w przyszłym roku. Mówi się czasem, że w AR stanąć na lini startu to już połowa sukcesu. Poniżej odnośniki do wszystkich galerii zdjęć i relacji zawodników:

Relacja Wideo – trojmiasto.tv

Zdjęcia Adama Soroki

Zdjęcia Justyny Wasiniewskiej

Relacja i zdjęcia – GlobMedium

Relacja GR3miasto

Relacja Za mgłą


Jednocześnie informujemy, że wyniki stały się wynikami końcowymi. Za rok spodziewajcie się standardowej trasy SPEED na dystansie do 100 km oraz trasy MASTERS gdzie z pewnością przekroczymy 200…autor: raphel

19 maj 2015

Na mecie przed zachodem słońca


Tak szybko pokonali trasę Navigatoria Adventure Race 2015 Irek Waluga i Łukasz Warmuz. Poniżej całość podium – gratulujemy! Oczywiście wyrazy uznania należą się też najwytrwalszym zespołom, walczącym aż do końca, czyli do 2 w nocy. Wielkie dzięki za przybycie, już jutro pełne wyniki, a wkrótce masa zdjęć!

I miejsce – Team 360 (8 h 55 min)
– Ireneusz Waluga
– Łukasz Warmuz

II miejsce – Harpagan (10 h 13 min)
– Mariusz Leśniowski
– Jarosław Mydlarski

III miejsce – Za mgłą (10 h 33 min)
– Michał Bałchanowski
– Mariusz Łosiewicz

Łukasz i Irek na mecie z zasłużonym szampanem!autor: raphel

15 maj 2015

śledźGPS


Lista startowa jest już zaktualizowana i numery przyporządkowane zespołom są już oficjalnymi numerami startowymi! Przypominamy o konieczności zapoznania się z wszystkimi informacjami z działu regulamin a my czekamy na Was od godziny 16:00 w bazie.

Jeszcze jedna ważna informacja zwłaszcza dla kibiców. Zmagania zawodników będzie można śledzić w internecie! Wystarczy wejść na tę właśnie stronę i oglądać ścigające się kropeczki. Kropeczki będą jednak widoczne tylko, jeśli zawodnicy zainstalują sobie odpowiednią aplikację czyli  ŚledźGPS by Rajd Konwalii Team. To chyba już wszystko – poniżej zdjęcie z miejsca startu jutrzejszych zmagań, gdzie panuje klasyczna cisza przed burzą…autor: raphel

12 maj 2015

Komunikat Startowy


Publikujemy Komunikat Startowy zawierający zebrane najważniejsze informacje dla zawodników naszego rajdu. Zdecydowanie należy się z nim zapoznać! W razie pytań i wątpliwości czekamy na kontakt. Jednocześnie informujemy, że jutro na stronie pojawi się Lista Startowa zawierająca uaktualnione składy i informację o opłaceniu wpisowego. Zalecamy wczesne przybycie do bazy, przygotowanie przepaków i niespóźnianie się na odprawę – od bazy do miejsca startu będziecie musieli przejechać 3,5 km. Ostatnia informacja dla Was od nas brzmi: na ZS 1 wszyscy skąpiecie się w morzu! Do zobaczenia!autor: Marcin Szulc

2 maj 2015

Schemat trasy SPEED


W zakładce SPEED możecie się już zapoznać ze schematem trasy Rajdu!
Opisy Stref Zmian (czyli co można do nich wrzucić i jak będą wyglądać) opublikujemy tuż po Majówce. Schemat może ulec nieznacznej zmianie.


autor: Marcin Szulc

12 kwi 2015

ZMIANA TERMINU RAJDU!


Z powodów niezależnych od organizatora (w tym także w związku z wyborami prezydenckimi), jesteśmy zmuszeni przesunąć termin naszego rajdu o jeden tydzień. Nowa data „Navigatoria Adventure Race 2015” to 15-17 maja.
Przepraszamy za niedogodności, mamy nadzieję, że zmiana wyjdzie Wam na dobre, w końcu to zawsze tydzień więcej na dobre przygotowanie!autor: raphel

24 mar 2015

Regulamin


Podajemy do wiadomości, że na stronie, w zakładce informacje, znajdziecie już pełen regulamin imprezy. W ramach uzupełnienia obrazu tego, co Was czeka zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi wskazówkami na stronie o Rajdzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości czekamy na kontakt!

W AR mówi się czasem, że stanąć na linii startu to już połowa sukcesu…autor: raphel

10 mar 2015

Zapraszamy do Sopotu!


Plaża, morze, bliskość lasu… a jak wyjedziecie kawałek rowerem za miasto to nawet takie widoki, jak na załączonym obrazku! Możemy już oficjalnie poinformować, że tegoroczna edycja Navigatoria Adventure Race odbędzie się w naszym nadmorskim kurorcie! Zawodników, którzy startowali w roku poprzednim zapewniamy, że poza bazą i startem nie postawią kół swoich rowerów ani swoich nóg w tych samych miejscach! Czekamy na Wasze zgłoszenia!autor: raphel

 • Organizatorzy

  add
  add
 • Partnerzy

  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add


 • Sponsorzy

  add
  add
  add
 • Patronat medialny

  add
  add
  add
  add
  add
  add