6 paź 2016

Powraca…

Rok przerwy dodał nam skrzydeł. Pozwolił na reorganizację, dał przestrzeń dla nowych pomysłów, napełnił tęsknotą za Navigatoria Adventure Race… Powołaliśmy do życia spółkę, zorganizowaliśmy z powodzeniem nowe imprezy – rozwijamy się dalej, dla Was i dzięki Wam! Dziękujemy za cierpliwość… a teraz bierzcie się do roboty i zacznijcie trenować bo już na początku czerwca (2-4.06.2017) czeka Was przygoda, której nie zapomnicie!!!

NAR 2017 to dwie trasy, wypełnione misterną przeplatanką dyscyplin, zadań specjalnych i zaskakujących zwrotów akcji, zafundowanych przez wymagający teren i niebanalną nawigację.

Trasa Master – start w zespołach 2-osobowych, co najmniej 200 km do przebycia pieszo, rowerem, kajakiem i na rolkach, wymagające zadania specjalne i masa punktów kontrolnych do odnalezienia – jesteście gotowi?

Trasa Speed - start w zespołach 2-osobowych, około 80 km przygody do pokonania na pełnych obrotach, pobiegacie, pojeździcie na rowerach i powiosłujecie, to wszystko okraszone zadaniami specjalnymi – podoba się?

Dodatkowo przygotujemy Trasę Rodzinną – 5 km wspaniałej zabawy na orientację dla całej rodziny! Doskonały wybór dla aktywnych kibiców.

Więcej informacji i nowa strona internetowa już wkrótce!autor: raphel.

 • Organizatorzy

  add
  add
 • Partnerzy

  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add


 • Sponsorzy

  add
  add
  add
 • Patronat medialny

  add
  add
  add
  add
  add
  add