MASTERS

1.MTB 1 – 2 + 52 km –Etap rowerowy w większości przebiegający przez tereny leśne, dystans i trudność uzależnione od wariantów nawigacyjnych. Po 2 km zawodnicy trafiają na wodny Odcinek Specjalny.

2. Kajak – 20 km - Etap przebiegający najtrudniejszą w okolicy rzeką. Kajaki otwartokokpitowe.

3. Treking 1 – 27 + 4 km - Prosty nawigacyjnie etap pieszy.
Dodatkowe 4 km po etapie rolkowym.

4. Rolki – 10 km – Etap w formie pętli (tam i z powrotem), asfalt dobrej jakości, droga mało uczęszczana.

5. BnO – 8 km – Bieg na orientację w trudnym terenie. Mapa do biegów na orientację w skali 1:10000.

6. MTB 2 – 57 km
– Etap rowerowy w większości przebiegający przez tereny leśne, dystans i trudność uzależnione od wariantów nawigacyjnych.

7. Treking  2 – 26 km
– Prosty nawigacyjnie etap pieszy. Na początku etapu – wodny Odcinek Specjalny.
SZ „A”
– Zawodnicy zostawiają tu rowery i udają się na Odcinek Specjalny 1. Po zakończeniu odcinka można zostawić w tej strefie niepotrzebny sprzęt. Do tej strefy nie można nic wcześniej zdeponować.

SZ „B” – Po etapie „MTB 1” zawodnicy wyruszają na „Kajak”. Do tej strefy można zdeponować po jednej paczce na zespół (max 50 litrów) + ewentualnie własne wiosła. Cały sprzęt zostawiony tutaj będzie przewieziony na SZ „E”. Strefa niezadaszona.

SZ „C” – Kajaki zostają zabrane przez obsługę, a zawodnicy zmierzają pieszo („Treking 1”) do kolejnej Strefy Zmian. Do tej strefy zawodnicy mogą zdeponować po dwie paczki na zespół (łącznie max 100 litrów).
Strefa niezadaszona.

SZ „D” – W wyznaczonym miejscu na zawodników czekają rolki. Zawodnicy deponują do tej strefy tylko rolki i kaski. Strefa niezadaszona.

SZ „E” – Zawodnicy wyruszają na etap BnO. Do tej strefy nie można nic wcześniej zdeponować. Można oczywiście zostawić coś na czas pokonywania BnO. Po etapie BnO zawodnicy wsiadają na rowery, które zostaną tutaj przetransportowane. Strefa niezadaszona.

SZ „F”– Rowery i zbędny sprzęt pozostają pod opieką obsługi Strefy Zmian, a zawodnicy udają się na wodny Odcinek Specjalny 2. Po jego pokonaniu kontynuują ostatni etap „Treking 2”. Strefa niezadaszona. Do tej strefy będzie można również zdeponować sprzęt na OS (pianki, płetwy itp.) i inny – razem (max 50 litrów).

 • Organizatorzy

  add
  add
 • Partnerzy

  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add


 • Sponsorzy

  add
  add
  add
 • Patronat medialny

  add
  add
  add
  add
  add
  add