SPEED

1. MTB 1 – 2 + 26 km – Etap rowerowy w większości przebiegający przez tereny leśne, dystans i trudność uzależnione od wariantów nawigacyjnych. Po 2 km zawodnicy trafiają na wodny Odcinek Specjalny.

2. Kajak – 16 km – Etap przebiegający najtrudniejszą w okolicy rzeką. Kajaki otwartokokpitowe.

3. Treking – 11 km – Prosty nawigacyjnie etap pieszy.

4. BnO – 6 km – Etap bardziej wymagający nawigacyjnie. Bieg na orientację po mapie w skali 1:10000.

5. MTB 2 – 14 km – Etap rowerowy w większości przebiegający przez tereny leśne, dystans i trudność uzależnione od wariantów nawigacyjnych. Na koniec etapu zawodnicy trafiają na Zadanie Specjalne – linowe.

SZ „A”– Zawodnicy zostawiają tu rowery i udają się na Odcinek Specjalny 1. Po zakończeniu odcinka można zostawić w tej strefie niepotrzebny sprzęt. Do tej strefy nie można nic wcześniej zdeponować.


SZ „B”
– Po etapie „MTB 1” zawodnicy wyruszają na „Kajak”. Do tej strefy można zdeponować po jednej paczce na zespół (max 50 litrów) + ewentualnie własne wiosła. Cały sprzęt zostawiony tutaj będzie przewieziony na SZ „D”. Strefa niezadaszona.


SZ „C”
– Kajaki zostają zabrane przez obsługę, a zawodnicy zmierzają pieszo („Treking”) do kolejnej Strefy Zmian. Do tej strefy zawodnicy mogą zdeponować po dwie paczki na zespół (łącznie max 100 litrów). Strefa niezadaszona.


SZ „D”
– Zawodnicy wyruszają na etap BnO. Do tej strefy nie można nic wcześniej zdeponować. Można oczywiście zostawić coś na czas pokonywania BnO. Po etapie 4 zawodnicy wsiadają na rowery, które zostaną tutaj przetransportowane. Strefa niezadaszona.

 • Organizatorzy

  add
  add
 • Partnerzy

  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add
  add


 • Sponsorzy

  add
  add
  add
 • Patronat medialny

  add
  add
  add
  add
  add
  add