AnO Skrzat – 17 grudnia -Zapraszamy

24 listopada 2016 | Bez kategorii
Najmilsi,

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie – wszystkich razem było nas 100 osób!

Trasie TP dziękujemy za pomoc w rozwikłaniu zagadki zaginionego Witolda Ł. Wygląda na to, że jego matka miała rację i chłopiec przeniósł się dziwnym trafem do „innego wymiaru”, „równoległego świata” – wybaczcie, ale trudno tu o precyzję. IOBZ okazał się miejscem, gdzie bezczelni naukowcy badają Łosie o paranormalnych mocach – jeden z takich okazów rozdrażniony przez badaczy wciągnął Witolda Ł. do swojego królestwa. Na szczęście, dzięki odnalezieniu przez Was PK: X, Y, Z udało nam się otworzyć przejście do tamtego świata i wyciągnąć Witolda – bardzo zmarźniętego, ale całego.

Trasa TF pokazała, że wie co to znaczy „wczuć się w rolę”! Każdy z uczestników przybrał profesję i walczył wspólnie z drużyną o zdobycie jak największej ilości punktów oraz drogocennych monet. Na dodatek dzięki młodszym uczestnikom powstały też wspaniałe postacie rodem z prawdziwych RPG!!!

Na Trasie DuO dzielnie stawiły się nieśmiertelne UFOKI, zaliczając 10/11 PK z odcinka rowerowego i 9 z pieszego – można? Można!

Sczegółowe wyniki znajdziecie już na naszej stronie. Z przyjemnością opublikujemy też zrobione przez Was zdjęcia – nadsyłajcie śmiało!

Chociaż śnieg póki co w odwrocie, przywołujemy go i Was na 17 grudnia – ostatnią w 2016 roku edycję AnO – Skrzat. W programie jak zwykle ciekawe trasy, jak zwykle alternatywne zagadki, dużo świeżego powietrza, wymiana prezentów… Będzie się działo! Więcej informacji wkrótce na naszej stronie.

Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy także do polubienia naszego profilu na fb – sporo tam informacji nie tylko o AnO, ale także o rajdach przygodowych, ekstremalnych biegach i innych podobnych atrakcjach.

Pozdrawiamy najserdeczniej,

Ekipa AnO

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.