Trekingowy MikoAi??ajkowy Spacer Nordic Walking

Ruszamy na spacer

Pomimo, odwołania imprez – nie przyjęcia Mikołaja w Gdańsku i Gdyni

w Sopocie z pod Łysej Góry wyruszył

Trekingowy Mikołajkowy Spacer Nordic Walking.

Honorowym gościem imprezy był orkan Ksawery,

którego przekonał aby w naszym towarzystwie był zaledwie wiaterkiem, nasz  kolega wcale nie mniej groźny  Janek Wiatrowski.

Spacer  przez ośnieżony las nocą był wspaniały. Choć prowadzący dostał po uszach za zbyt duże tempo marszu.

Pędził tak szybko, że nie spostrzegł Człowieka Lodu, z którym przywitał się „ogon” spacerku.

Herbata w ” Sabacie” po tym kilku kilometrowym spacerze była wyśmienita a chleb ze smalcem smak niezapomniany.

serdecznie , dziękujemy uczestnikom, ze nie zapomnieli zabrać ze sobą świetnego humoru.

Oczywiście zdjęcia w zakładce „Galeria”.

Już dzisiaj zapraszamy na styczniową imprezę – Jaką, Też chciałbym wiedzieć!