Szlak Borsuka

Fotoreportaż ze Szlaku Borsuka – kliknij zapraszam!

opracował i aktualizował : /styczeń 2017/ Mariusz

Ścieżka dydaktyczna – historyczno – przyrodnicza

„Szlak Borsuka”

Oznaczona jest w terenie kwadratem w kolorze żółtym przekreślonym zielonym pasem.

Powstała dla upamiętnienia osób, zaangażowanych w akcję pomocy prześladowanym robotnikom. Członkom Komitetu Obrony Robotników ( KOR ), członkom i organizatorom Wolnych Związków Zawodowych. Odważnym ludziom, którzy w trudnych czasach rzeczywistości PRL umieli mówić prawdę i całym swoim życiem świadczyć, że jest ona inna niż pokazuje to Dziennik TV.

Przebiega następująco: ul. 23 Marca, Mała Gwiazda, Gliniana Góra, Rezerwat Przyrody „Zajęcze Wzgórze”,
ul. Kasprowicza.

Długość ścieżki 5,5 km.

Więcej – Ścieżka dydaktyczna – Szlak Borsuka – kliknij zapraszam!

Zapraszam do galerii zdjęć!

Fotoreportaż ze Szlaku Borsuka – kliknij bo warto !