KTS „Sobótki”

Witam!

Spotkanie Klubu Turysty Seniora „Sobótki”

w Oddziale PTTK w Sopocie

Wszyscy chętni w każdy pierwszy wtorek miesiąca

u Nas w Oddziale PTTK o godz 17.00.

Mariusz.

Zapraszam na spotkanie ! (wyjątkowo)

13. lutego 2018 roku o godz. 17.00

Napisała do Nas!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wędrowców z klubu Sobotki. Po tygodniowym pobycie w NYC wygrzewam się w Cape Coral na Florydzie nad Zatoką Meksykańską. Zostanę tu jeszcze tydzień i wracam do NY, bo jeszcze wiele mam do zobaczenia.

Buziaki dla wszystkich.

Teresa Groszkowska