Szlak Saren

opracował: Jan Bogucki
aktualizacja: /styczeń 2017/  Mariusz

Fotoreportaż z Sopockiego Szlaku Spacerowego „SAREN” w galerii w zakładce Galeria Oddziału – kliknij zapraszamy!

W terenie szlak „Saren”oznaczony kolorem niebieskim na  żółtym tle.

Przebieg szlaku:  Osiedle Mickiewicza (ul. A. Mickiewicza przystanek autobusu 144) – Mala Gwiazda – Dolina Świemirowska – Dąb Esperantystów – ul.M. Reja – pętla trolejbusowa Aleja Niepodległości.

Charakterystyka szlaku: szlak pieszy, łatwy dostępny o każdej porze roku nadaje się do spacerów Nordic Walking.
Okresowo trudność sprawia wąwóz od ul. M. Reja do  leśnej Drogi Wielkokackiej – alternatywą dla tego odcinka jest marsz szlakiem czarnym.

Długość szlaku to 5,6 km.

Więcej - Sopocki Szlak Spacerowy „Saren” – kliknij zapraszam!

Fotoreportaż z Sopockiego Szlaku Spacerowego „SAREN” w galerii w zakładce Galeria Oddziału.