ai??zHanza AnO 2014 – A?OAsai???

19 października 2014 | Bez kategorii

Finałowa edycja „Hanza AnO 2014 – ŁOŚ” nadchodzi prędkim inochodem. Ostatnia w tym roku edycja upłynie pod hasłem „łosie nie są tym czym się wydają”. Tym samym pragniemy uczcić powrót kultowego serialu „Twin Peaks” po niemal 25 latach nieobecności. Mile widziane stroje i gadżety związane z serialem. Dla najbardziej zaangażowanych przewidujemy upominek-wyróżnienie!

A teraz do rzeczy. Zapraszamy Was 8 listopada od godziny 15:00 na parking przy siedzibie leśnictwa Gołębiewo (dokładne wskazanie na stronie navigatoria.pl). Przewidujemy 4 kategorie:

TP – Piesza, scorelauf + odcinki obowiązkowe i zadania specjalne!
– dłuższa niż zwykle – ok. 8 km
– start wspólny o godz. 16:00
– wpisowe: 15 zł od osoby (po terminie 20 zł)
– zaliczana do punktacji generalnej cyklu

TR – Rowerowa, scorelauf i zadania specjalne!
– dłuższa niż zwykle – ok. 15 km
– start wspólny o godz. 16:15
– wpisowe: 15 zł od osoby (po terminie 20 zł)
– zaliczana do punktacji generalnej cyklu

AnO Duo – dwuetapowa formuła dla ambitnych, czyli połączenie trasy TP i TR. Najpierw pokonuje się etap pieszy kończąc na miejscu startu, następnie wyrusza się na etap rowerowy. Dokonamy osobnej klasyfikacji w tej kategorii, a zakładając, że ambitnych będzie mniej, jest to dobra opcja aby podnieść swój wynik w klasyfikacji generalnej!

– start wspólny o 15:45
– zaliczana do punktacji generalnej cyklu
– wpisowe: 15 zł od osoby (po terminie 20 zł)

TF – Familijna, piesza, łatwa i przyjemna, ale także pełna niespodzianek!
– ok. 5 km
– start wspólny o godz. 16:30
– wpisowe: 20 zł za zespół

Wyższe wpisowe jest podyktowane większą ilością atrakcji i świadczeń. Poza dłuższymi trasami, na koniec rozpalamy ognisko i częstujemy Was kiełbaskami, kawą i ciastem. Będzie można sobie posiedzieć i pogadać, a my przy okazji podsumujemy cykl, wyłonimy zwycięzców oraz rozlosujemy nagrody pośród wszystkich uczestników imprezy. Będzie się zatem działo!

Zgłoszenia przyjmujemy do końca 4 listopada na adres ano@navigatoriaAR.pl Każde zgłoszenie musi zawierać imiona i nazwiska / nazwę zespołu / formułę.

Regulamin i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie już na stronie navigatoria.pl
Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku – piszcie, komentujcie i lajkujcie!

Ekipa AnO