Nowy Rok Nowe AnO,

24 stycznia 2016 | Bez kategorii
Nowy Rok Nowe AnO,

Co bardziej dociekliwi zauważyli już pewnie nowy regulamin cyklu. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z jego alternatywną treścią! Z ważniejszych zmian – w 2016 roku nie będziemy się przejmować waszymi prywatnymi zatargami i pozwolimy Wam się ścigać na naszych trasach bez obaw o punktację końcową. Nie wyłonimy zatem zwycięzców całorocznej rywalizacji, za to na pewno wyróżnimy, jak zwykle, tych najbardziej lojalnych i regularnie przychodzących na AnO.
Dla tych zapracowanych, którym uda się wpaść tylko sporadycznie, też mamy dobrą wiadomość. W 2016 roku na każdej naszej imprezie będzie odbywać się losowanie nagród lub mały konkursik z nagrodami. Oprócz tego na każdym AnO damy Wam też lepszą okazję do zintegrowania się i zapoznania ludzi podobnie zakręconych. Oznacza to, że po powrocie z trasy już zawsze będzie na Was czekać coś więcej niż tylko batonik i herbatka.
Zmieniamy się dla Was!!!
Czekamy na wasze zgłoszenia na zbliżającego się DZIKA (6 lutego). Do wyboru Trasa Podstawowa i Trasa Rodzinna – szykujemy zupełnie nowe Zadania Specjalne i jak zawsze wykręcone zagadki i hasła niszczące umysły zwykłych śmiertelników!
Pozdrawiamy,
Ekipa AnO