Ano Skrzat 2016 – Podsumowanie

28 grudnia 2016 | Bez kategorii

Drodzy Uczestnicy AnO,

Serdecznie dziękujemy za przybycie na ostatnią w tym roku edycję AnO. Jesteśmy przekonani, że wspólnie udało nam się z powodzeniem przygotować mentalnie do zbliżającego się okresu świątecznego. Co więcej, z naszą pomocą spaliliście kilka zbędnych kalorii, co przyda się każdemu, zanim zasiądzie do tradycyjnie suto zastawionego świątecznego stołu. Nie bez znaczenia pozostał wystrój, świąteczne stroje i wszystkie dodatkowe atrakcje świąteczne – mamy nadzieję, że spełniliśmy Wasze oczekiwania.

Szczegółowe wyniki są już opublikowane na naszej stronie internetowej ano.navigatoria.pl. Na ewentualne protesty i pytania czekamy do końca 23 grudnia. Po tym czasie opublikujemy wyniki końcowe.

Fotografie, wykonane przez naszą koleżankę Martę Marszałek, odnajdziecie na profilu FB Navigatorii.

Do uczestników Trasy Rodzinnej kierujemy jedno małe wyjaśnienie – PK ‘S’ na Waszej trasie został nieopatrznie rozstawiony w niewłaściwym miejscu (jeden wąwóz za blisko od startu). Przepraszamy jeśli sprawiło to komuś kłopot nawigacyjny. Zainteresowanych dokładną lokalizacją prosimy o kontakt.

Trasę Podstawową, w związku z pytaniami, informujemy, że wszystkie PK jak i zadania w czasie zbierania trasy stały na swoich miejscach, także ewentualne problemy z ich znalezieniem są jedynie Waszą zasługą – cieszymy się, że mogliśmy sprawić Wam trochę tego typu trudności :)

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu AnO 2017 – data pierwszej imprezy jest już znana. AnO Dzik odbędzie się 04.02.2017 – przy Źródle Marii – rezerwujcie tę datę w Waszych kalendarzach!

Korzystając z okazji kierujemy także do Was małą prośbę. W związku z tym, że w przyszłym roku chcemy utrzymać wpisowe na nasze imprezy na obecnym poziomie oraz chęcią podnoszenia atrakcyjności naszych imprez (nagrody, sprzęt do zadań specjalnych, świadczenia dla zawodników), poszukujemy sponsora dla naszego cyklu. Jeśli posiadacie firmę i jesteście zainteresowani wsparciem naszej inicjatywy oraz promowaniem swojej marki wśród społeczności Trójmiasta bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.

 

Łącząc najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne,

Ekipa AnO

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.