AnO Dzik! Już 4 lutego!

22 stycznia 2017 | Bez kategorii

Witajcie w Nowym Roku 2017!

Jesteśmy przekonani, że wielu z Was w ramach postanowień noworocznych stwierdziło, że w roku 2017 musi zaliczyć wszystkie edycje AnO – wspaniale! Warunkiem koniecznym realizacji tego genialnego planu jest obecność na zbliżającym się AnO Dzik! Już 4 lutego spotykamy się przy kapliczce Źródło Marii w Gdyni. Przygotowujemy dla Was 2 trasy – Podstawową i Rodzinną. Regulamin imprezy i formularz zgłoszeniowy znajdziecie już na dzikowej stronce.

Na Trasie Podstawowej (TP), po raz kolejny zagłębimy się w mniej znane historie, mity i wierzenia dotyczące dzika. Na tej nieco trudniejszej nawigacyjnie trasie, dowiecie się z pewnością czegoś ciekawego na temat tych wspaniałych stworzeń.

Trasa Rodzinna (TF) – będzie kontynuacją przygód dziarskiego Dzika Huberta, który tym razem wyruszył w daleką podróż i chce podzielić się z Wami zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Krótki dystans pozwoli nie zmarznąć, ale z pewnością dostarczy porządnej i zdrowej dawki aktywności całej rodzince.

Biorących się na poważnie za realizację postanowień noworocznych, zachęcamy do zapisania sobie w kalendarzu wszystkich dat tegorocznych AnO, które znaleźć już można na naszej stronie.

Facebookowiczów zachęcamy też do kliknięcia w listę obecności na stronie wydarzenia.

Z dziką radością zapraszamy na Dzika – czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ekipa AnO