Ano Dzik 2017 – Podsumowanie

12 lutego 2017 | Bez kategorii

Było dziko!

Tak, to dzięki Wam, drodzy uczestnicy AnO, na naszej ostatniej imprezie było naprawdę dziko, wesoło i przygodowo. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie! Tych z Was, którzy jeszcze się nie zorientowali informujemy, że na naszym profilu na Facebooku znajdziecie już kilka zdjęć z imprezy.

Opublikowaliśmy także szczegółowe wyniki wstępne. W razie pytań, zażaleń, protestów i pochwał – czekamy na listy od Was (oczywiście elektroniczne).

Zasłużyliście także na kilka odpowiedzi dotyczących zagadek z trasy. Pod tym linkiem znajdziecie plik z odpowiedziami do trudniejszych zadań z TP. Jeśli chodzi o Trasę Rodzinną, to zadania nie sprawiły Wam większego problemu, wyjątek stanowiło hasło. Było tak prawdopodobnie dlatego, że zapomnieliśmy dodać jedną literkę – „N” – wtedy może łatwiej byłoby się domyślić, że chodziło nam o słowo „BEDUINI” – przepraszamy za pomyłkę, a tym bardziej gratulujemy tym, którzy zgadli co autor miał na myśli, mimo niepełnych danych 😉

Kolejna ważna sprawa to losowanie obiecanej nagrody – bonu o wartości 50 zł. Jakoż, że wszyscy uciekliście z miejsca zdarzenia, losowanie przeprowadzimy w kuluarach, ale udokumentujemy je relacją wideo – oczekujcie i obserwujcie nasz profil na Facebooku!

Na zakończenie informacja o kolejnych imprezach. Już 1 kwietnia zapraszamy na AnO Sarna – unikalne połączenie imprezy na orientację z fabularną grą handlową. Z kolei tych z Was, którzy spragnieni są przygody nieco bardziej ekstremalnej, już dziś zachęcamy do odwiedzenia nowej strony naszego firmowego rajdu – NAVIGATORIA ADVENTURE RACE – który odbędzie się w dniach 2-4 czerwca.

Do zobaczenia wkrótce!

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.