Zapraszamy SARNA 2017

19 marca 2017 | Bez kategorii

Sarnie runo, runo sarny, wpadnij na AnO nie bądź marny…

Już 1-go kwietnia – i to nie jest słaby żart – zapraszamy na kolejną edycję AnO rozgrywaną w Gdyni na Działkach Leśnych. Czekają na Was:

  • Trasa Podstawowa – w formie fabularnej gry handlowej. Poza odnajdywaniem Punktów Kontrolnych będzie trzeba wykazać się zdolnościami przedsiębiorcy, przebiegłością i umiejętnością współpracy.
  • Trasa Rodzinna – wzbogacona o zagadki i zadania survivalowe – doskonała zabawa dla całej rodziny oraz świetna nauka nawigacji w terenie.
  • Trasa Rowerowa – klasyczna MTBO, punkty względnie dostępne z siodła, bonus track w wymagającym terenie – kto pierwszy ten lepszy!

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy dostępne na naszej stronie ano.navigatoria.pl.

Pozdrawiamy!

Ekipa AnO

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.