Zaproszenie AnO A?oAi??

30 października 2017 | Bez kategorii

Szanowni AnOwicze,

Listopad to czas wielu okazji do refleksji na tematy poważne. Zgodnie ze starożytną ideą aurea mediocritas zachęcamy Was do zbalansowania klimatu zadumy pewną dozą dobrej zabawy i humoru. Takie są zalecenia specjalistów z NIT (w stanie Sopot) w ramach profilaktyki Jesienno-Zimowej Depresji.

Zapraszamy na AnO Łoś, które odbędzie się 18 listopada w Gdańsku. Jak to ma miejsce już od wielu lat, Łosia rozegramy w aurze nocnej, co dostarczy jeszcze więcej okazji do zgubienia się w lesie i dobrej zabawy. Biuro otwieramy o 15:15, a na trasy (do wyboru Rodzinna lub Podstawowa) ruszamy od 16:00. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie imprezy. Zachęcamy także do zaangażowania na facebookowym evencie.

Na mecie postaramy się Was trochę dłużej zatrzymać i zaserwujemy ciepły poczęstunek oraz rozlosujemy 50% zniżki na start w Navigatoria Adventure Race 2018. Wręczymy także upominki dla najbardziej lojalnych uczestników 🙂

Do zobaczenia w niezwykłym świecie Łosia i jego kumpli,

Pozdrawiamy
Navigatoria

ano.navigatoria.pl

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.