Drodzy uczestnicy AnO A?oAi?? 2017!

27 listopada 2017 | Bez kategorii
Jesteśmy pod wrażeniem, że tak wielu z Was nie dało się zniechęcić słabą pogodą i stanęło na starcie tegorocznego Łosia. Wszystkim bez wyjątku gratulujemy świetnej postawy, wędrówka po ciemnym lesie w deszczu to aktywność godna podziwu – tak trzymać!

Wstępne wyniki zmagań są już na naszej stronie internetowej ano.navigatoria.pl. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i zgłaszania ewentualnych uwag i zapytań do końca 26 listopada na adres ano@navigatoriaar.pl.

Uprzedzając pytania.
Zielnik dla TP oraz warzywniak dla TF – poprawnie uzupełnione znajdziecie pod odpowiednio pod linkami: Zielnik TP, Warzywniak TF. W przypadku zielnika, przyznawaliśmy 3 punkty za komplet informacji o danej roślinie.
Hasło na trasie TP brzmiało: NOSCE TE IPSUM i nawiązywało do egzystencjalnego kryzysu przeżywanego przez Łosia.
„Ukryte” zadanie na mecie („Łoś”/”Arnold”) polegało na zrobieniu sobie zdjęcia na taśmie slackline w rogach łosia/renifera. Należało zapytać o to zadanie na mecie, wykazać inicjatywę i przyjść dostatecznie wcześnie (przed limitem spóźnień).
Wkrótce umieścimy też trochę zdjęć na naszym profilu na FB. Wszystkich, którzy jeszcze go nie polubili, gorąco do tego zachęcamy!

Już 16 grudnia zapraszamy na świąteczną edycję – AnO Skrzat!!! Impreza odbędzie się w Gdyni – zapisy i więcej informacji już wkrótce.

Pozdrawiamy,

Navigatoria