XXIII Harce Prezesa

22 listopada 2017 | Bez kategorii

logo poprawione

Koniec roku coraz bliżej, a to oznacza, że przed nami klasyczne, tradycyjne Marsze na Orientację Harce Prezesa!
Harcujemy, jak co roku, przez całą długą zimową noc – 15/16 grudnia 2017.
Spotykamy się w tradycyjnie w Gdańsku, w zupełnie nowym miejscu – bazą będzie SP nr 84, przy ul. Otomińskiej 72 w Kiełpinie Górnym. Harcujemy w Lasach Otomińskich!
Do wyboru będzie aż 9 tras:
– 4 trasy wieczorne, od 3 do 5 km, o różnym stopniu trudności (starty od 18:00) – kategorie TP, TD, TO, TM
– 5 tras nocnych: TP10, TP10 DOG (nowa trasa z klasyfikacją dogtrekkingową), TP15 (nowa trasa), TP20 i TP30 – na tych trasach uczestnicy będą mogli skorzystać z godzinnego stop-czasu i zrelaksować się przy ognisku.
Każdy uczestnik otrzymuje kolorową mapę (mapa do biegu na orientację + topograficzna), okolicznościowy numer startowy, pyszny posiłek na mecie oraz wiele innych. Najlepsze zespoły zostaną nagrodzone pucharami oraz “Pochwałą Prezesa”, a wszyscy obecni na zakończeniu wezmą udział w losowaniu cennych nagród.
Szczegóły i zapisy na www.harpagan.pl/harce – dołącz i harcuj z nami!
Na naszym facebooku @harceprezesa ruszyły konkursy, gdzie zgarnąć można 50% zniżki na start.
Zapraszamy do udziału!
Organizatorzy
PKO Harpagan Gdańsk

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.