AnO Skrzat 2017 – zaproszenie – korekta informacji

8 grudnia 2017 | Bez kategorii

UWAGA!

W poprzedniej wiadomości złośliwe skrzaty (takie też istnieją!) podmieniły link do strony. W związku z tym przenosił on was na stronę zeszłorocznej edycji.

Mogliście mieć zatem problem ze znalezieniem formularza zgłoszeniowego oraz zobaczyć niewłaściwą lokalizację bazy.

Właściwy link to: http://ano.navigatoria.pl/Imprezy/skrzat-16-12-2017/ – znajdziecie tam wszystkie niezbędne i aktualne informacje.

 

W każdym razie kliknięcie w stary także przekierowuje już do właściwej strony, można zatem klikać bez obaw.

 

Przepraszamy za zamieszanie!

Navigatoria

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.