AnO Sarna 2018 – zaproszenie

15 marca 2018 | Bez kategorii
Miłośnicy przygód,

Już za niespełna miesiąc - 7 kwietnia – odbędzie się druga w tym roku edycja AnO. Tym razem nosząca nazwę pięknego, smukłego i szybkiego zwierza jakim jest Sarna. Poniżej kilka słów o tym co was czeka.

• Na Trasie Podstawowej (TP), wcielicie się w role mieszkańców postapokaliptycznego świata naszej sagi „Sarnie Przepowiednie”. Niebezpieczny i brudny świat, w którym nadzieja może być tym co was zbawi lub zniszczy… Po której stronie staniecie? To zależy od was… Mówiąc bardziej technicznie, poza poszukiwaniem Punktów Kontrolnych będziecie musieli handlować, rywalizowć bezporśrednio z innymi zespołami i rozwiązywać zadania, które mogą zwiększyć sumę posiadanej przez was waluty – Sarnich Dolarów. Trasa pokonywana pieszo, o umiarkowanej trudności nawigacyjnej.
  • Trasa Rodzinna (TF) to pokonywana pieszo, łatwa i przyjemna, ale także pełna niespodzianek przygoda dla każdego, niezleżnie od wieku! Trasa przeznaczona zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób chcących poznać czym są zawody na orientację. Tym razem tematem przewodnim będzie przyroda z Sarną w roli głównej.
  • Trasa Za-trudna (TZ), czyli nowość w programie AnO. Począwszy od Dzika prowadzimy klasyfikację na tej trudnej nwigacyjnie i terenowo wymgającej trasie. Możliwa niepełna treść mapy, punkty stowarzyszone. Obowiązuje regulamin InO PTTK. Start interwałowy (3 -2 min w zależności od ilości zgłoszeń). Minuty startowe przypisywane po wysłaniu formularza zgłoszeniowego. Dystans ok. 7 km. Odprawa na 3-2 minuty przed startem danego zespołu. Minuta “zero” = 10:30. Trochę mniej zagadek niż na pozostałych trasach ;)

Formularz zgłoszeniowy i wszystkie niezbędne informacje znajdziecie, jak zwykle, na naszej stronie. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Ekipa AnO