Zaproszenie na Rajd Harpagan

3 marca 2018 | Bez kategorii

 

55. edycja Ekstremalnego Rajdu Harpagan odbędzie się już za niecałe 2 miesiące. W dniach 20-22 kwietnia 2018 spotkamy się w Gminie Choczewo i będzie to edycja wyjątkowa! Po raz pierwszy Harpagan jest tak blisko morza. Jedno jest pewne – spodziewajcie się punktów bezpośrednio na plaży!
Do wyboru jak zawsze 8 tras: piesze, rowerowe i mieszana. Dystanse dla każdego – od 50 do 200 km rowerem i od 10 do 100 km pieszo. Obok wprowadzonej w zeszłej edycji klasyfikacji firmowej wprowadzamy klasyfikację drużynową – każdy uczestnik, który poda daną nazwę zespołu/teamu/klubu sportowego będzie punktował na poczet całego zespołu (członkowie zespołu mogą startować na różnych trasach, w różnych konfiguracjach, a my przeliczymy punkty na podstawie wyników). Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie internetowej. W najbliższym czasie będziemy informować o kolejnych atrakcjach.
Zapisy internetowe na Harpagana-55 w Choczewie trwają na www.harpagan.pl/rajd
Tradycyjnie na naszym profilu na facebooku będziemy ogłaszać liczne konkursy krajoznawcze – www.facebook.com/harpagan
Serdecznie zapraszamy!
Zespół Organizacyjny
Ekstremalny Rajd na Orientację HARPAGAN

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.