XXIV Harce Prezesa

12 czerwca 2018 | Bez kategorii
Już 23 czerwca klasyczne XXIV Harce Prezesa – po raz pierwszy w formule dziennej!
Tytułowy Prezes zaserwuje Wam niezapomniane trasy, pełne punktów kontrolnych (także tych stowarzyszonych) i wiele emocji podczas ich poszukiwania. Każdy uczestnik otrzymuje kolorową mapę do biegu na orientację – duża szczegółowość gwarantowana!
23 czerwca (sobota) spotykamy się w Gdańsku Oliwie i ruszamy z mapą do naszych ulubionych Lasów Oliwskich. 7 tras do wyboru, w tym trasy dla początkujących i zaprawionych w bojach harcowników. W programie na stałe zagościła również trasa dogtrekkingowa. Nowością będzie trasa 5 km – przygotowana z myślą o najmłodszych. Na każdej z tras stop-czas przy ognisku z kiełbaskami.
Tylko do przyszłego poniedziałku (19 czerwca) obowiązują zgłoszenia online i 1 termin zgłoszeń – jeśli chcesz z nami harcować, nie zwlekaj!
Szczegóły i zapisy na www.harpagan.pl/harce

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.