AnO Łoś – przeobraża się w AnO Łośek – zmienia się data i miejsce imprezy!

13 listopada 2018 | Bez kategorii

Drodzy AnOwicze,

Nastąpiły pewne zmiany… Widzimy się tydzień później niż pierwotnie planowaliśmy, tj. 24.11 oraz nieco bliżej serca Trójmiasta, czyli przy Źródle Marii w Gdyni. Zorganizujemy podstawowe trzy trasy: TP, TF, TZ. Będą one trochę krótsze, a wpisowe zostanie obniżone. Niezmienna pozostaje wieczorowa pora i dobra zabawa. Zaktualizowany regulamin znajdziecie już na naszej stronie: www.ano.navigatoria.pl.

Zdaje się nam, że niezbyt dobrze rozpoznaliśmy Wasze potrzeby, co być może spowodowało małe zainteresowanie wyjazdowym Łosiem. Jeśli komuś popsuliśmy plany, to przepraszamy. A jak macie czas 24 listopada, to rzut beretem od domu odbędzie się fajna impreza. Zapraszamy serdecznie!

Pozdrawiamy

Navigatoria

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.