AnO Dzik 2019 – zaproszenie

23 stycznia 2019 | Bez kategorii

Tak, to już koniec. Przynajmniej na jakiś czas. Od 2012 roku nieprzerwanie organizowaliśmy cykl Alternatywa na Orientację. Naszym celem było stworzenie imprez o nietypowym charakterze, na których oprócz konieczności poruszania się z mapą i kompasem uczestnicy mogliby wczuwać się w dziwaczne historie, rozwiązywać zagadki, a wreszcie integrować się z innymi pasjonatami przygód terenowych. Co więcej, stworzyliśmy Trasę Rodzinną, na której najmłodsi adepci sztuki nawigacji mogli rozwijać swoją pasję pod czujnym okiem rodziców, a także zdobywać wiedzę na temat środowiska naturalnego, które przecież tak życzliwie służy wszystkim poszukiwaczom przygód. Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym uczestnikom za wspólnie spędzony czas i jednocześnie informujemy, że gdy dopadnie Was tęsknota, Navigatoria będzie zawsze gotowa zorganizować imprezę specjalnie na wasze życzenie – o tym więcej wkrótce. Tymczasem wpadajcie na ostatniego Dzika!!!

Tym razem czekać na was będzie jedna trasa, z której jednak będziecie mogli zrealizować taki wycinek jaki będzie odpowiadał waszym nastrojom i siłom fizycznym. Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie już na naszej stronie ano.navigatoria.pl. Termin tańszego wpisowego upływa 28 stycznia.

Niezależnie od pogody planujemy rozpalić ognisko, zachęcamy zatem do zabrania jakiejś strawy do przygotowania na ogniu (np. kiełbasek itp.), tak by umilić wspólne posiedzenie i wspominanie. Nie zabraknie drożdżówek i ciepłej herbaty. Dla pasjonatów zbierzemy też wszystkie materiały z minionych AnO, będzie więc można pooglądać mapy i poczytać dziwaczne historie.

W ramach pamiątki proponujemy wam także zakup koszulek z naszymi autorskim logotypami.

Cena jednej koszulki to 60 zł za sztukę. Zamówienia na koszulki w rozmiarze S, M, L, XL przyjmujemy do 26 stycznia na naszego maila. Wzory koszulek w załączniku (poglądowe).

Liczymy, że stawicie się w dzikim gronie i po raz kolejny spędzimy trochę miłych chwil w lesie z mapą i przyjaciółmi.

Pozdrawiamy

Ekipa AnO

koszulki ano.jpg

O PTTKu ...

PTTK zrzesza około 61 tysięcy członków. Ma ponad 260 oddziałów zrzeszających około 2500 kół i klubów oraz prawie 200 obiektów noclegowych o różnym standardzie. Baza noclegowa PTTK obejmuje ponad 20 tysięcy miejsc noclegowych w 60 domach turysty, 77 schroniskach górskich, 35 stanicach i ośrodkach turystyki wodnej, 33 ośrodkach campingowych i w 5 zajazdach. Prowadzi sieć 16 muzeów regionalnych, które są ośrodkami tradycji polskiego ruchu turystyczno-krajoznawczego. Gromadzone są w nich unikalne dokumenty i inne materiały świadczące o udziale PTTK i jego poprzedników w rozwoju działalności społecznej i kulturowej w Polsce. Jest wydawcą map, folderów i przewodników. Ponadto w całym kraju posiada biblioteki i Regionalne Pracownie Krajoznawcze.