Dzik 2018 – Podsumowanie

3 marca 2018 | Bez kategorii

Maciory, Dziki, Warchlaczki,

Bardzo dzikujemy za Waszą obecność na pierwszej w tym roku edycji AnO – przypominamy, że w tym roku przed nami jeszcze co najmniej 3 imprezy AnO (http://ano.navigatoria.pl/imprezy/) najbliższa – Sarna – już 7 kwietnia.

Jeśli ktoś jeszcze nie spostrzegł, to informujemy iż na naszej stronie są już wynik wstępne.

Bawiło się aż 165 osób! Na ewentualne protesty czekamy do końca dnia jutrzejszego (26 lutego).

Stale zapraszamy też do polubienia naszego profilu na fb oraz nadsyłania Waszych zdjęć, które będziemy mogli tam opublikować ku chwale Waszej i naszej.

Z uwagi na duże zainteresowanie Trasą Zaawansowaną postanowiliśmy, że od teraz każda impreza będzie wzbogacona będzie o naszą alternatywną TZ, czyli Trasę Za-trudną. W całym cyklu prowadzona będzie natomiast klasyfikacja w celu wyłonienia najlepszych na tej trasie. Więcej informacji w załączniku (roboczy regulamin). W razie pytań piszcie śmiało.

Przypominamy też, że nagradzamy lojalnych i podobnie jak w ubiegłym roku, na koniec cyklu chcemy nagrodzić tych, którzy są z nami najczęściej. Tym razem podziękujemy godnie zarówno tym najwierniejszym z Trasy Podstawowej jak i z Trasy Rodzinnej.

Spragnionym naprawdę mocnych wrażeń polecamy zainteresowanie się naszym rajdem przygodowym NAVIGATORIA ADVENTURE RACE 2018. Zapisy już otwarte!

A czym są te rajdy przygodowe? O tym czytajcie tutaj.

Nie pozostaje Wam zatem nic innego jak dobrze zaplanować kalendarz bogaty w imprezy z Navigatorią 😉

Navigatoria